גולשים יקרים,
הנכם גולשים בגרסה מיושנת של דפדפן אינטרנט אקספלורר (IE8),
גרסה זו אינה נתמכת יותר באתר דירות חדשות של לוח WINWIN,
להורדת גרסה מעודכנת של הדפדפן לחצו כאן
ורדת דפדפן כרום לחצו כאן

גינדי החזקות

גינדי החזקות -  חברת הנדל"ן המובילה בישראל, בעלת מוניטין של שנים המבוסס על אמינות, מקצועיות ואיכות הבאים לידי ביטוי בהצלחות נדל"ן רבות בתחום המגורים בישראל, עם מעל ל- 30,000 דיירים, 161 מגדלים ובניינים, 7,670 דירות ב- 41 מתחמי מגורים הנפרשים על 15 ערים. 
במהלך 17 שנות פעילותה בנתה החברה מגוון פרויקטים לרבות מגדלי יוקרה מפוארים, בנייני בוטיק ושכונות מגורים רחבות ידיים. החברה פועלת גם במיזמי נדל"ן בינלאומיים ומפתחת מרכזי מסחר, אשר הבולט ביניהם הוא - שרונה מרקט - השוק הקולינרי הגדול והמצליח ביותר בישראל!
החברה בנתה עשרות מגדלי ובנייני יוקרה המובילים בתל אביב והמרכז, ביניהם: מגדל היוקרה G תל אביב, מגדלי שרונה, מגדל OAK רמת השרון ו- GL גינדי בלמד החדשה. 
שכונות המגורים המצליחות שגינדי החזקות הקימה במרוצת השנים, הן עדות מרהיבה ליכולתה של החברה לזהות את פוטנציאל ההשבחה הגלום בהן ולממש את חזון המגורים שלה ולהקים קהילות משגשגות. בין ההצלחות הרבות של גינדי החזקות: מגדלי הלאום במערב ראשל"צ, LIFE בשכונת המשתלה – ת"א, כרמי גת, LIFE בשוהם, כרמי השרון, גינדי בולווארד, one&only וגרנד גינדי בפתח תקווה. 
גינדי החזקות בעלת גב פיננסי המגובה בשיתוף פעולה צמוד עם הבנקים הגדולים בישראל. חוסן כלכלי זה, כמו גם הידע, האיכות, המקצועיות, צוות העובדים המיומן ושביעות רצונם של הרוכשים הם שהפכו את גינדי החזקות למותג המוביל בישראל בענף הנדל"ן בעשור האחרון.
בכל פרויקט ופרויקט התחייבנו להגשים חלום לרוכשים, חלום של מגורים באיכות חיים יוצאת דופן של עיצוב שונה וחדשני, של איכות בניה קפדנית ושל יוקרה בסטנדרטים המובילים בעולם. שמנו לנו למטרה להעניק לדיירים חווית מגורים שלמה, יוקרתית וייחודית תוך השקעה בעיצוב מודרני, מתקדם והרמוני.

פרוייקטים של החברה