גולשים יקרים,
הנכם גולשים בגרסה מיושנת של דפדפן אינטרנט אקספלורר (IE8),
גרסה זו אינה נתמכת יותר באתר דירות חדשות של לוח WINWIN,
להורדת גרסה מעודכנת של הדפדפן לחצו כאן
ורדת דפדפן כרום לחצו כאן

אפרים פלינר ובניו

חברת אפרים פלינר, חברה משפחתית לבניין והשקעות מהוותיקות והמובילות בישראל – דור רביעי של קבלנים בארץ. לחברה ניסיון רב בייזום ובנייה של פרוייקטים בכל רחבי הארץ ובעולם
לצד פרוייקטים למגורים בכפר גנים.
שילוב של יכולת פיננסית וניסיון מוכח לאורך שנים – מעניקים לכם את כל השקט הנדרש ברכישת דירה.
במשך ארבעה דורות היא נחשבת כאחת מחברות הבנייה הפרטיות, המצליחות והאמינות ביותר בישראל. יסודותיה האיתנים של החברה הונחו עוד בתחילת שנות העשרים של המאה הקודמת ובמהרה הפכה לחברה מובילה. על פריחתה והתרחבותה של החברה אמון ברוך רוטברד, דור שני לקבלנים וחלוץ הבנייה של בתים משותפים בערים פ”ת והוד השרון. חתנו, אפרים פלינר, קיבל לידיו את ניהולה של החברה לפני כ- 30 שנים ומאז צמחה החברה במהירות וכיום היא אחראית לפרויקטים רבים ומגוונים בישראל, ארה”ב, איטליה וקוסטה ריקה, פרויקטים הכוללים בנייה של אלפי יחידות דיור מפוארות, שכונות מגורים, בנייני ציבור ומרכזים מסחריים.
ערכי היסוד של החברה מושתתים על סטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות בנייה גבוהה ומחויבות לתקנים המחמירים ביותר, ראייה ארוכת טווח, עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ומחויבות לשירות אישי ברמה הגבוהה ביותר.
חברת פלינר הינה חברה יזמית וקבלנית (עם רשיון ג (5 לה מוניטין שנרכש במשך יותר מ 90- שנים וצוות מקצועי בעל ניסיון עשיר ועל-כך יעידו לקוחותיה הרבים והנאמנים של החברה! בין הפרויקטים המובילים של החברה ניתן למנות את ”מגדל פלינר” - בניין משרדים במרכז פתח תקווה, שנבחר לשכן, בין היתר, את משרדי הממשלה, ”מרין-הייטס” - מלון דירות מפואר על חוף ימה של הרצליה, ”בית-אשכול” בתל-אביב, ”ניצני גנים” בכפר גנים ג’ פתח תקווה, ”בית השחר”, ”מגדל הדרור”, ”מגדל השחר” בהוד השרון ובית אבות ”המבריא” בכפר סבא.

פרוייקטים נוספים של החברה