גולשים יקרים,
הנכם גולשים בגרסה מיושנת של דפדפן אינטרנט אקספלורר (IE8),
גרסה זו אינה נתמכת יותר באתר דירות חדשות של לוח WINWIN,
להורדת גרסה מעודכנת של הדפדפן לחצו כאן
ורדת דפדפן כרום לחצו כאן

אלמוג יגאל אלון 40 הרצליה

דירות מרווחות ומפוארות במיקום מעולה בהרצליה הירוקה

ליצירת קשר

053-7934380
 אלמוג יגאל אלון – יוקרה בלב השוקק של העיר!
 
אלמוג יגאל אלון - בניין חדש המעוצב באדריכלות עכשווית, במרכז האורבני הירוק והוותיק של הרצליה. דיירי הפרויקט ייהנו מאיכות חיים גבוהה בבניין מודרני, חניות צמודות, מפרט עשיר ואדריכלות עדכנית. הפיתוח הסביבתי החכם, שומר שמרחב הכניסה לבניין ימשיך את מפלס הרחוב וכך מתקיים עיקרון יסוד בתכנון אורבאני - התמזגות טבעית בסביבה ללא הניכור שמאפיין פרויקטים חדשים רבים.

המיקום המרכזי של הפרויקט בלב השוקק של העיר, מציב אתכם בעמדת זינוק מצוינת, מרחק פסיעות אחדות מכל מה שחשוב ומעניין. פרויקט 'אלמוג יגאל אלון' יתנשא לגובה של 7 קומות ויכלול 29 יחידות דיור. לבניין גם שתי קומות מרתף לחניה, כשכל דירה נהנת מ-2 חניות צמודות.

הדירות בבניין יהיו גדולות ומפוארות ויתבססו על תמהיל מגוון הכולל מספר טיפוסים של דירות 5 חדרים מרווחות, עם מרפסות ענק, דירות גן רחבות ידיים, ו-2 דירות פנטהאוז מפוארות עם בריכת שחייה פרטית בקומת הגג. פרויקט אלמוג יגאל אלון מתהדר בעיצוב אדריכלי מודרני ומוקפד, שמצליח גם להיות חדשני וגם להשתלב בטבעיות במרקם הוותיק והקסום של האזור. תכנון הבניין החדש, הקפיד לשמור על כ-3 כיווני אוויר לכל דירה, ועל חלוקה אופטימלית בתוך הקומות, שמעניקה פרטיות ואינטימיות לכל דירה.

הפרויקט שלנו נמצא בצמידות לשטחים ציבוריים פתוחים ובקרבת גנים ובתי ספר. 2 דקות הליכה מהגן הירוק המקסים ע"ש צבי בן שפר, מרחוב סוקולוב וממרכזי המסחר והפנאי המגוונים שלו, ובמרחק גישה קלה ומהירה במכונית או תחבורה ציבורית אל חוף הים הרומנטי של סידני עלי, למרינה, והטיילת של הרצליה פיתוח.

'אלמוג יגאל אלון' מספק גישה קלה לכביש החוף ונתיבי איילון, המובילים תוך דקות למרכזי הבילוי, התעסוקה והעסקים של תל אביב.
 
מפה אלמוג יגאל אלון

פרוייקטים נוספים של החברה

חיפה *

פרטים על אלמוג גארדןפרטים נוספים

קרית ביאליק *

פרטים על אלמוג אינספריישןפרטים נוספים